Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Mam pytanie ile trwają bany i jak sprawdzić czy takowego nie dostałem? Sytuacja wygląda tak- Respiłem kasę i wydałem nie grałem parę miesięcy i nie było chyba żadnego powiadomienia o banie. 

19 minut temu, Skoczix napisał:

ile trwają bany

Pierwszy 30 dni, drugi jest na stałe.

19 minut temu, Skoczix napisał:

jak sprawdzić czy takowego nie dostałem

Dostając bana dostajesz również powiadomienie na maila o takowym. Oprócz tego usuwane są wszystkie twoje postacie oraz postępy z nimi związane, więc raczej byś to zauważył.

Edytowano przez NikoHuskie
  • Lubię to 2

Możesz też wejść w statystyki na social clubie i sprawdzić czy twój ryj jest cały czarny a twój stan majątkowy w banku i w portfelu wynosi 0$.

• Lubię to 1
  • Haha 1

Jak po dwóch godzinach od odpalenia menu cię nie wykryli to nic ci nie zrobią w późniejszym czasie jeśli nie będziesz używał. No chyba że trafisz na jakiś update, który buguje tunablesy i traktuje sprzedanie auta jako exploit 😉 

• Lubię to 2

Wczoraj użyłem nie mod menu tylko hm no właśnie Job Hoppera ze skryptem, który automatycznie klika nam F9 co 109 sekund( co 109 dostaje 100000$) wyjąłem tak parę milionów i po jakim czasie w takim przypadku mogę być pewny, że nie dostane bana? 

10 godzin temu, Cruzzer napisał:

trafisz na jakiś update, który buguje tunablesy i traktuje sprzedanie auta jako exploit

W sensie na update cheata czy czego? Sam nie pamiętam jakie było to mod menu, ale chyba już jest DD, więc mogę spróbować (nie grałem parę miesięcy) sprzedać auto i nic się nie stanie? 

2 godziny temu, Skoczix napisał:

Job Hopper

Z tego co słyszałem raczej nie jest bannable.

W sensie na update cheata czy czego?

GTA Online. Parę miesięcy temu była afera i bana dostawały zupełnie randomowe osoby.

sprzedać auto i nic się nie stanie? 

Nic się nie stanie.

• Lubię to 2

W sensie na update cheata czy czego? Sam nie pamiętam jakie było to mod menu, ale chyba już jest DD, więc mogę spróbować (nie grałem parę miesięcy) sprzedać auto i nic się nie stanie? 

Po aktualizacji z Hotringami był błąd w skryptach GTA. Gra traktowała sprzedaż auta jako exploit i tagował gracza jako modera banując go bo dwóch godzinach. Aktualnie jest to już naprawione.

• Lubię to 2

1 godzinę temu, NikoHuskie napisał:

Z tego co słyszałem raczej nie jest bannable.

Banują czy jak? 

Edit. Źle przeczytałem jest nie banowane?

Edytowano przez Skoczix

To super poużywam jeszcze trochę, ale raczej preferuje grę fair play z wyjątkiem gta 😄.

Takie ostatnie pytanie po jakim czasie mogę być pewien, że nic się nie stanie gdy użyje tego Job Hoppera ze skryptem na automatyczne klikanie przycisku F9 żeby dostać kasę? Z menu już wiem - 

14 godzin temu, Cruzzer napisał:

Jak po dwóch godzinach od odpalenia menu cię nie wykryli to nic ci nie zrobią w późniejszym czasie jeśli nie będziesz używał

A jak jest z tym cheatem? 

11 minut temu, Skoczix napisał:

A jak jest z tym cheatem? 

Tak samo. Jeśli cheat jest wykrywalny to twoje konto zostaje oflagowane zaraz po jego użyciu i po kilku godzinach dostajesz bana. Jeśli na drugi dzień dalej nie będziesz mieć zablokowanego konta to nic ci już nie zrobią. Mogą co najwyżej usunąć ci pieniądze dodane za jego pomocą ale to raczej rzadkość.

• Lubię to 1
  • Haha 1

1 minutę temu, Skoczix napisał:

Po 24 godzinach czy na następny dzień po prostu?

Przy fladze ban jest po dwóch godzinach od wykrycia.

14 minut temu, Skoczix napisał:

Ale po jakim czasie mogę być spokojny, że nie dostanę bana/zostanę oflagowany? Chciałbym jakiś dokładny czas.

Jak po 2 godzinach nie dostaniesz bana to w ogóle nie dostaniesz.

• Lubię to 1

54 minuty temu, Vesti_ napisał:

to w ogóle nie dostaniesz.

Jeśli po tych dwóch godzinach dalej będzie latał z cheatem to może dostać. Wykrywalność moda zmienia się z dnia na dzień.

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez W1ttmann
      Uwaga!!!

Los Santos Polish Squad ogłasza rekrutację. Nie jesteśmy "masówką" jak większość ekip tutaj, gdzie znaczna część osób nawet się nie zna i nigdy ze sobą nie rozmawiała. My tworzymy skromną, ale w miarę zgraną grupę ludzi, która lubi  po prostu pograć w GTA Online praktycznie codziennie.
      Jesteś aktywnym graczem, szukasz ludzi do wspólnego grania? Dobrze trafiłeś.

Co możemy Ci zaoferować:
      1. Robienie napadów
      2. Sprzedaże wytwórni
      3. Granie adwersarzy
      4. Wypady na otwartą sesję i walka z innymi graczami

Czego wymagamy:
      1. Discord (Link do pobrania: https://discordapp.com/download)
      2. Wiadomość do ToYeee: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/toyeee,
      która powinna zawierać informacje o chęci dołączenia do ekipy
      3. Wiek 18+ (przewidujemy wyjątki)
      4. Brak czitów/modów
      Rekrutacja skierowana jest do graczy grających na PC. Podania bez wiadomości do ToYeee
      będą z automatu odrzucane.

Zajmujemy się też nagrywaniem różnego rodzaju akcji, których zrobienie samemu jest niemożliwe. 

Zapraszamy!!!
      Nasza najnowsza produkcja 😄 Polecamy oglądać w 4k 😉

A oto pozostałe filmy:

Zapraszamy!!!
    • Przez SiNO
      Witam
      Sprzedam GTA V na Social Club (nie steam) za zaproponowaną kasę przez PayPal lub wymienię za Skiny CSGO lub KOD Podarunkowy Steam / skiny w innych grach przez steam
      Konto na którym grałem ma mało godzin przegranych mam za słabego PCta na płynne granie dlatego muszę to sprzedać .

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.