Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RZUW55

Fps ile wyciagne

Rekomendowany post

Cześć, ile wyciągnę w gta 5 FPS na sprzęcie 

Intel Core i5-8250U 1.6GHz with Turbo Boost up to 3.4GHz

NVIDIA Geforce 940MX with 2 GB Dedicated VRAM

4GB DDR4 Memory

128 GB SSD + 1000GB HDD

Będzie stałe 30? i da rade na stałych 30 grać:D?,pozdrawiam

Dnia 29.07.2018 o 03:08, RZUW55 napisał:

Cześć, ile wyciągnę w gta 5 FPS na sprzęcie 

Intel Core i5-8250U 1.6GHz with Turbo Boost up to 3.4GHz

NVIDIA Geforce 940MX with 2 GB Dedicated VRAM

4GB DDR4 Memory

128 GB SSD + 1000GB HDD

Będzie stałe 30? i da rade na stałych 30 grać:D?,pozdrawiam

NVIDIA Geforce 940MX with 2 GB Dedicated VRAM - tylko 2GB ,ale da radę

4GB DDR4 Memory - mało mało mało . Takie min to 8GB lub co najmniej 16BG

ile wyciągnę w gta 5 FPS na sprzęcie  - każda maszyna jest inna to zależy od połączenia z Twoim dostawcą i nie tylko. 

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Facebook

• Podobna zawartość

• Przez prjourneyman
      Nazwa Serwera: Casa-RP 

IP Serwera : 54.37.136.34:30120 
      Tryb Gry: Role-play Medium-RP
      Zapraszamy na nasz Discord https://discord.gg/Uqkmmu.
      Zapraszamy na naszą stronę: https://casa-rp.pl/
      Zapraszamy wszystkich na odsłonę CASA-RP 3.0 , która już wystartowała, Wipe odbył się 19.07 , Każdy zaczyna od 0. Przeprowadzamy wielkie zmiany, które będą przełomem w serwerach RP. Tworzymy Autorskie skrypty dużo pisanych od podstaw według waszych pomysłów , które wymagają Waszej pomocy, do uzyskania perfekcji. 
      W pracach z urzędu mamy automatyczne awanse. W pracy kuriera nosisz paczki pod drzwi. 
      -💵 Głównym celem przejścia na 3.0 było  zbalansowanie ekonomii. Zarabiaj tak jak lubisz, nie musisz kierować się wypłatą bo są podobne w czasie (w przeliczeniu na XX minut pracy, wypłaty będą w podobnych kwotach)
      -💊Rozbudowane skrypty narko,🌱- w tym unikatowa sprzedaż, nielegalne sklepy. 💰Rozbudowane skrypty napadów - m.in. rabowanie kasy fiskalnej.  
      -🖥️ Maszyna dedykowana i optymalizacja skryptów zapewnia wysokie ✔️FPSy i przyjemną grę.  -💁 Podnoszenie kogoś i przenoszenia w inne miejsce , nie ma problemu, polatajmy nawet na barana :)! 😮 Dodatkowe animacje zapewnią świetną zabawę RP!
      -💀 64 Sloty ON!!!
      -👑 Bardzo liczna, aktywna i przyjazna graczom administracja
      -🏥 Nowy szpital, z helikopterem i całym asortymentem (z super załoga !)
      -🚓 Tablet policyjny, radiowozy i bronie z  podziałem na rangi (Doświadczona kadra! Szkolenia!)
      -🎩 Zakładanie/ściąganie dodatków jak czapki zegarki, ubrania itp 
      - 👀 Kolejka na serwer ułatwia dołączenie! Nie musisz co chwila klikać
      -🎨 Unikalny wygląd wizualny, od HUD'a po każde menu, banki, prawo jazdy itd.

-💰Nowe prace dodatkowe, nie wymagające rejestracji w urzędzie pracy (np zbieranie pomarańczy , dojenie krów , łowienie ryb - również rekinów i żolwi morskich)
      -💰 Liczne eventy z atrakcyjnymi nagrodami!
      Serwer tworzony przez graczy dla graczy. Do tworzenia serwera podchodzimy profesjonalnie, dokładnie planując kolejne prace. Mamy doświadczenie przy tworzeniu serwerów jak i społeczności. Aby Casa RP istniała, potrzebujemy zadowolonych graczy. Dlatego będziesz miał bardzo duży wpływ na to jak serwer ostatecznie będzie wyglądał. Już dziś możesz zapisać się na discord, i wspomóc nas przy tworzeniu tej świetnej wyspy, każde pomysły są brane pod uwagę 🙂
      Czekamy na Ciebie!

• Przez mindyk909
      Mój zestaw to Ryzen 7 1800X , 2x8 GB Ram Adata 2666 MHz , płyta główna MSi B350 MATE , RTX 2060 Super Armor OC 8 GB. Ustawienia zoptymalizowane przez nvidia experience. Problem dotyczy spadków fps ( szczególnie w momentach ,gdy pojawia się roślinność ) nawet do 35 kl/s . Podobny problem miałem na GTX 1060 6 GB. Co może być przyczyną ? 
    • Przez Kanjii000
      Cześć wszystkim, mam pewien problem chodzi tu o dziwne spadki FPS w gta V 
      wszystko normalnie działa ale po prostu są straszne ściny i to dość często 
      proszę o pomoc, a dokładniej by ktoś wytłumaczył dlaczego to się dzieje i po czyjej stronie jest wina.
      Moje specyfikacje:
      Procesor : intel core i3-8350K
      płyta główna : MSI b360m bazooka 
      karta graf. : Gtx 1060 6gb
      Ram : DDR4 2400Mhz 16gb
      Zasilacz : SilentiumPC Supremo M2 Gold 550W (SPC140)
      + patrzałem testy na yt z procesorem i kartą i wszystko było u nich ok 😕 
      help plz
    • Przez Adamowski
      Witam otóż w ostatnim czasie pobrałem ponownie GTA V. Kiedyś chodziło dobrze, po 45/50 FPS, ale teraz strasznie klatkuje  FPS się utrzymują podobnie jak kiedyś. Ustawienia pokazane na filmie, może tam mam coś nie tak, Liczę na szybką odpowiedż.
      VID_20190703_220044.mp4
    • Przez GOLD_FINGER
      Witajcie. Mam problem z dropami FPS w gta online. Występują przy szybkiej jeździe lub przy uderzeniu w inne auto. Dotyczy to też dźwięku, jakby się rwał. Co ciekawe na problem pomaga naprawienie gry z pomocą płyt. Instalator każe mi włożyć sysk 5 z plikiem data6.cab i dysk 7 z plikiem data8.cab. Po naprawieniu problem znika, ale tylko do następnego włączenia gry. Sterowniki do karty aktualne. Problem nie występuje w singlu. Pozdrawiam
  • Tagi

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum