Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

• Odpowiedzi 10
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularne posty

To normalne dla wydań płytowych, próbuj do skutku.

dokładnie tak

Więc podsumowując płyta ma uszkodzone sektory. Jeśli masz wolne łączone to zrób to co napisałem a jak wystarczy na pobranie gry w rozsądnym czasie to zrób to co napisał Chmielu. To tyle.

Zdjęcia z postu

1 godzinę temu, Namo napisał:

To normalne dla wydań płytowych

Nie. Ja normalnie zainstalowałem z płytek. 

@kafa Pobierz stąd.

5 minut temu, szymonpsx napisał:

Tak, ale niektóre płyty czasami ulegają właśnie takiemu uszkodzeniu. W takim przypadku polecam dokładnie to 

Ale dalej nie jest to:

4 godziny temu, Namo napisał:

normalne dla wydań płytowych

Po prostu jest jakaś część uszkodzonych płytek. I nie jest to norma dla wszystkich wydań płytowych, Kolega miał najwyraźniej pecha. 

Edytowano przez chmielu_psx

• 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez UrSweetie
      Od dwóch dni borykam się z problemem uruchomienia gta, na początku gdy chcę wejść do launchera to trwa to o wiele dłużej i mówię tu o czasie 2 minut w tym menu (gta1) po czym gdy się załaduje to nic nie można zrobić (gta2) i tak w kółko, jedyne kiedy mogę uruchomić launcher to przy użycie vpn, więc proszę o pomoc czy mogę jakoś obejść używanie vpn'a i powrót do normalnej gry tak jak grałem tydzień temu.

• Przez Adrian5063
      Serwer PrzygodaRP jest postawiony na modyfikacji FiveM, która pozwala na łączenie z serwerami niestworzonymi przez twórców gry Grand Theft Auto V.
      Na serwerze obowiązuje tryb rozgrywki RolePlay, który jest bardzo popularny na modyfikacji FiveM. Serwer został stworzony z myślą o braku mikrotransakcji, które bardzo często są spotykane na polskich serwerach oraz płynnej rozgrywce. Serwer wyróżnia się innowacyjnym podejściem do mikrotransakcji, otóż nie ma możliwości zyskania przewagi fizycznej jak i kosmetycznej nad innymi użytkownikami przez jakiekolwiek mikrotrasakcję wspierające serwer. Właśnie z tą myślą braku mikrotransakcji został stworzony serwer, ale nie tylko… Serwer został stworzony również z myślą uzyskania płynnej rozgrywki w co najmniej 60 klatkach na sekundę.
      Czym wyróżnia się serwer?
      💰 - Brak mikrotransakcji
      🖥️ - Płynna rozgrywka w conajmniej 60 FPS
      💻 - Rozbudowane oraz niektóre własnoręcznie napisane skrypty
      🔰 - Zabezpieczenie przeciwko oszustom próbujących używanie niedozwolonych modyfikacji
      ⚙️ - Najnowsza aktualizacja The Cayo Perico Heist na serwerze
      🚗 - Dostępne wszystkie pojazdy z Grand Theft Auto V w salonie samochodowym
      😄 - Miła atmosfera
      💚 - Doświadczona administracja
      👏 - Wszystkie osoby traktujemy równo, dlatego nikt nie jest traktowany lepiej od innych osób

Zapraszam bardzo serdecznie, pozdrawiam
      Mamy nadzieję, że zobaczymy cię na serwerze
      Discord: https://discord.com/invite/aYX5gVvtjS
    • Przez _____
      1. czy do sprzedaży paczek i towaru z bunkra są potrzebne minimum 2 osoby czy da rade samemu?Jak podzielić zysk ze sprzedaży np. towaru z bunkra dla członków organizacji?
      2. czy opłaca się kupić salon gier i czy on coś daje?
      3.Jak podzielić zysk ze sprzedaży np. towaru z bunkra dla członków organizacji?
    • Przez Alosek
      Hej,
      mam mały problem, ponieważ kiedy wchodzę normalnie do gta, to zwykle wyświetlało mi się w wyborze tryb fabularny, ustawienia, wyjdź, online i jakieś tam 2x RP itp.
      Obecnie nie wyświetlają mi się tam te dwie ostatnie opcje od paru dni (online i 2xRP). Więc moje pytanie brzmi: to jest normalne? A jeśli nie to jak to naprawić/zmienić?
      Oczywiście mogę wejśc przez fabularny, ale jednak wolałbym bezpośrednio.

3majcie screena
    • Przez JookAir
      Witam, mam problem z pewnym wgranym autem do gta 5 sp. Wgrałem auto po przez OpenIV do gta 5, jak pierwszy raz podmieniłem auto (dodge charger na police interceptora) to było ok, wszystko działało. Teraz jak chciałem wgrać inne auto na police interceptora, wszedłem do gry i nadal miałem dodge chargera ale zbugowanego który teraz wygląda tak 😕, nie ma els ani dobrych felg. Pomoże ktoś proszę?

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online