Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Witam

Mam mały problem. Mianowicie, nie mam mini mapki która zawsze była w lewym dolnym rogu i nie mam też napisów. Jeszcze problem dotyczy zmiany sterowania. Po zmianie w ustawieniach, po zmianie ich klawisze ustawione nie działają. Proszę o pomoc ponieważ odinstalowałem gre i ponownie zainstalowałem. Nie wiem gdzie tkwi błąd. W ustawieniach jest wszystko dobrze, nie zmieniałem ich, tak jak były tak są. 

Po prostu na samym początku gra długo się uruchamiała, lecz później zmieniłem na tryb fabularny nie online, by ominąć początkowe wyświetlenia.

Proszę o pomoc :)

A powiedz mi co zrobić by gra się z początku szybko uruchamiała bo to online mnie denerwuje. Jakieś 30 in to zajmuje.

1 minutę temu, k4rol napisał:

tego huda to coś z nim zrobić ?

Włączyć.

3 minuty temu, k4rol napisał:

co zrobić by gra się z początku szybko uruchamiała

Jaki masz komputer?

2 minuty temu, Namo napisał:

Włączyć.

Jaki masz komputer?

Chodzi Ci o parametry. Koło 17 wyślę bo jestem teraz w robocie 

64 bity x64

8,00 GB Ram

Intel core i3-3220 @ 3,3 GHZ

Nazwa systemu operacyjnego Microsoft Windows 8.1
Wersja 6.3.9600 Kompilacja 9600
Dodatkowy opis systemu operacyjnego  Niedostępne
Producent systemu operacyjnego Microsoft Corporation
Nazwa systemu PC
Producent systemu INTEL_
Model systemu DB75EN__
Typ systemu x64-based PC
Jednostka magazynowa systemu To be filled by O.E.M.
Procesor Intel(R) Core(TM) i3-3220 CPU @ 3.30GHz, 3300 MHz, Rdzenie: 2, Procesory logiczne: 4
Wersja/data systemu BIOS Intel Corp. ENB7510H.86A.0026.2012.0329.1439, 2012-03-29
Wersja SMBIOS 2.7
Wersja kontrolera osadzonego 255.255
Tryb systemu BIOS Starsza wersja
Producent płyty głównej Intel Corporation
Model płyty głównej Niedostępne
Nazwa płyty głównej Płyta główna
Rola platformy Komputer stacjonarny
Stan bezpiecznego rozruchu Nieobsługiwane
Konfiguracja PCR7 Powiązanie nie jest możliwe
Katalog systemu Windows C:\Windows
Katalog systemowy C:\Windows\system32
Urządzenie rozruchowe \Device\HarddiskVolume1
Ustawienia regionalne Polska
Warstwa abstrakcji sprzętu Wersja = "6.3.9600.17196"
Nazwa użytkownika PC\User
Strefa czasowa Środkowoeuropejski czas stand.
Zainstalowana pamięć fizyczna (RAM) 8,00 GB
Całkowita pamięć fizyczna 7,95 GB
Dostępna pamięć fizyczna 6,75 GB
Całkowity rozmiar pamięci wirtualnej 9,20 GB
Dostępna pamięć wirtualna 7,86 GB
Obszar pliku stronicowania 1,25 GB
Plik stronicowania C:\pagefile.sys
Hyper-V — rozszerzenia trybu monitorowania maszyny wirtualnej Tak
Hyper-V — rozszerzenia translacji adresów drugiego poziomu Tak
Hyper-V — wirtualizacja włączona w oprogramowaniu układowym Tak
Hyper-V — zapobieganie wykonywaniu danych Tak

Karta graficzna Geforce GTX660

płyta główna opis

Intel DB75EN

27 minut temu, modoc napisał:

Dorzuć ramu 8 gb i ewentualnie podkręć procek.

Mistrzu, a wiesz może czemu jak włączam grę to chyba jest od tego online długo się t włącza i nie da się wyłą czyć, jedynie grę. Dopiero jak zmieniłem na tryb faularny po jakimś czasie mogę dopiero to wyłączyć i przejść do tego trybu. Wiesz co mogę zrobić ?

Mialem to samo mieliło i mieliło. Czasami myślalem, że się zawiesza. Mialem e4550 do tego 8 gb i gtx670 i zwykly hdd dorzuciłem ssd 8 gb ramu i trwa to 4-5 min. Za wolno mielisz dane. Dużo też zależy od szybkości łącza. Mam wifi ale specjalnie dla gta podpinam kabel i na nim lecę. GTA jest bardzo wymagająca pod względem trawienia danych.

Pomóżcie bo nie mam już pojęcia co się dzieje. Nie było mapki i dokumentów. Tak jak kolega pisał usunąłem  /Rockstar Games/ z dokumentów. na drugi dzień znów wrócił ten sam problem. Wszystko zniknęło, nie ma zapisu gry. Za każdym razem trzeba usuwać ten folder by pograć. Proszę, pomóżcie :(

Jedyne jeszcze co mi przychodzi do głowy to windows. Spróbuj na win 7. Ja już grałem na 7, 8 i 10 i najlepiej chodził mi na 7 i chodził zresztą do momentu jak mi się komp nie spalił. :D 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez INO
      Siemaneczko!
      Pisząc ten post chciałem przedstawić wam serwer RolePlay OskaRP.eu, który niedawno powstał a już jest bardzo chętnie odwiedzany! Opowiem wam o nim odpowiadając na kilka pytań! 🙂
      1. Dlaczego stworzyliśmy ten serwer?
      Na początku pragnę wskazać, że jesteśmy grupą zgranych znajomych, którym zamarzyło się stworzenie czegoś nowego, gdzie ludzie spędzą w sposób miły, zabawny oraz realistyczny swój wolny czas. Czy w FiveM'ie nie chodzi przede wszystkim o zabawę? Grając na innych serwerach ciężko było uzyskać tą zabawę, było to tak, że ktoś nie pilnował serwera, roiło się multum osób, które chciały psuć rozgrywkę, było też tak, że dużo ludzi nie wiedziało o co w tej grze tak naprawdę chodzi.. Wyszliśmy z inicjatywą, że stworzymy coś własnego, coś co będzie ciągle ulepszane, co n i g d y się wam nie znudzi! Zwłaszcza, że kierujemy się zasadą "Graczu, to Ty jesteś tu najważniejszy!".
      2. Co nas wyróżnia?
      Przede wszystkim to, że ciągle dodajemy coś nowego, pracujemy nad nowymi dodatkami, których na innych serwerach nie ma, dodajemy nowe samochody, ciągle się rozwijamy. Jesteśmy otwarci na propozycje wszystkich graczy, nikogo nie pomijamy! Ciągle pilnujmy serwera, żeby rozgrywka była czystą przyjemnością! Tworzymy dla was i z myślą o was, poświęcamy swój czas, żebyście mogli przednio się bawić, a jednocześnie rozwijamy siebie chcąc tworzyć nowe serwery, które będą zachęcały nowe osoby, zwłaszcza, że bywa tak, że 32 sloty nie zawsze wystarczają na wasze potrzeby.
      3. Czy wprowadzicie WhiteListę (WL)?
      Tak, będzie wprowadzona w ciągu najbliższych dni, celem przeszkolenia osób grających po raz pierwszy w ten rodzaj rozrywki, żeby nie musieli się denerwować mówiąc "ale o co w zasadzie w tej grze chodzi?!" oraz wyeliminowania osób, które chcą uprzykrzać grę innym.
      4. Czy można u was znaleźć jakieś fajne samochody?
      Wejdź i sam sprawdź ;), na pewno nie pożałujesz.
      💡Dane Serwerowe 💡
      ➡️ Nazwa serwera: [PL] OskaRP | WL : OFF | LSDP | EMS | GANGI | FIRMY | Nasza Strona : OskaRP.eu | WIN 7 FIX |
      ➡️ IP: 92.42.47.221:32048
      ➡️ NASZA STRONA: www.OskaRP.eu
      ➡️ Sloty: 32
      ➡️ Gamemode: RolePlay
      ➡️ Strona internetowa: http://oskarp.eu/
      ➡️ Discord: KLIK

JEŻELI MACIE JAKIEŚ DODATKOWE PYTANIA PISZCIE POD TYM POSTEM, BĘDĘ JE KOLEJNO DODAWAŁ DO TYCH, KTÓRE SĄ WYŻEJ😀😚
    • Przez Gruszka02
      Czołem 
      Ekipa Polski Team Napadów to ekipa w której zdobędziesz doświadczenie w świecie GTA online
      W ekipę będziesz mógł prowadzić napady, biznesy oraz bawić się na eventach ekipowych
      Wykonać w 4 osobowym zespole geniusza zbrodni w starych i nowych napadach
      Oferujemy przyjacielska atmosferę, Dobrą zabawę i doświadczenie stałych graczy ekipy. Ekipę znajdziesz na discordzie:https://discord.gg/AUC7Tk   Social Club:https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/polski_team_napadow/wall 
    • Przez Grubiasty
      Szukam ogarniętych graczy do gry w GTA online na Xbox 360. Osoba musi mieć przynajmniej 13 lat, nie może szybko rezygnować z misji mimo wielu porażek, musi mieć mikrofon, musi płynnie posługiwać się językiem polskim lub angielskim. O kontakt proszę na Xboxie: mój nick joas09 w wiadomości prywatnej.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.