Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

GTA V socialclub alt accounts $4 (gta v konta)


MasterCheep

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
46 minut temu, raflix napisał:

Do dupy z takim sprzedawca, testowałem konto, daje 24h gwarancji, po tym czasie konta się tracą, zwykłe naciąganie.

Czego ty wymagasz za +/- 10zł? Zmieniłeś pewnie dane do konta co za tym idzie właściciel dostał powiadomienie o tym i odzyskał je. Pochodzie tych kont jest oczywiste więc to, że je straciłeś to tylko i wyłącznie twoja wina. 

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cruzzer napisał:

Czego ty wymagasz za +/- 10zł? Zmieniłeś pewnie dane do konta co za tym idzie właściciel dostał powiadomienie o tym i odzyskał je. Pochodzie tych kont jest oczywiste więc to, że je straciłeś to tylko i wyłącznie twoja wina. 

nic nie zmieniałem, zakupiłem do testowania modów, bo tylko do tego się nadają, ale co z tego jak po 1 dniu dane logowania nie działają , i to nie na jednym koncie tylko na 7 sztukach,

A druga sprawa to ja wiem jak takie konta działają i z jakiego źródła pochodzą, :)

Edytowane przez raflix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Namo napisał:

tylko gówniaki mają problem z czytaniem po polsku.

Prawda.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Namo napisał:

czego się spodziewałeś za dwie dychy?

nie rozumiem dlaczego badziew kupujesz?

Pisałem wyżej do testowania modów etc. chyba logiczne ze trzeba minimalizować straty tak? sądziłem ze chociaż więcej niż 1 dzień podziałam a nawet bana nie zdążyłem wyłapać:P

1 minutę temu, Cruzzer napisał:

No to ruszaj. Pokaż nam swoje „hakerskie” umiejętności...

a czy ja mówię że hakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MasterCheep napisał:

guys if u don't like it just dont buy

this accounts usually buying people, which creating modmenus 

Accs in stock

 

I bought accounts for menu mod tests and I did not even have time to test, because after two days the access was impossible, they are not even suitable for this

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/27/2018 o 14:52, raflix napisał:

I bought accounts for menu mod tests and I did not even have time to test, because after two days the access was impossible, they are not even suitable for this

not always accounts lives 2 days. if account innactive just dont change info and he will be live  a long time

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Namo zmienił(a) tytuł na GTA V Socialclub ALT Accounts $4 (gta v konta)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum