Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Wspólne granie GTA Online na PC

Opublikowano

Szukam ludzi do pogrania w GTA V Online (PC) - sam zacząłem stosunkowo niedawno (30 Rank). Mamy 4 osobową  grupkę  znajomych do wspólnej gry - z tymże nie zawsze udaje się złapać wszystkim w jednym czasie, dlatego chcemy powiększyć "ekipę", żeby częściej robić jakieś heist'y/wyścigi/cokolwiek w sprawdzonym i sympatycznym gronie. Najchętniej widzielibyśmy osoby w wieku 20+ lat. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do wspólnej. :]

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Witam. Szczerze nie polecam ekipy TIGERGTA5 TG. Członkowie atakują swoich i niszczą zasoby, transporty, itp. Dwa razy się zastanówcie zanim tam dołączycie.

  • Witam. Szukam ekipy do grania, robienia napadów i innych świetnych rzeczy (bez skojarzeń  ) Nie ma być to duża ekipa tylko gdzieś czteroosobowa. Wymagania: TeamSpeek 3 (podam ip) M

  • W sumie to mógłbym dołączyć ? lvl - 200 nick - enskyzOfficial (taka łódka na profilowym) Chętnie bym przyjeżdżał na jakieś zloty samochodowe, mógłbym pomagac w robieniu jakiś napadów ?

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje 3 w miarę ogarniętych osób do napadów i ich przygotowań, najlepiej na teraz!!

Opublikowano

Cześć! Jestem początkującym streamerem na YouTube (nie patrzcie na reszte filmików poza dwoma ostatnimi bo reszta to straszny crap) który dopiero liczy ledwo 300 subów i ogląda mnie średnio około 15 osób którzy są stałymi widzami. 

Poszukuje więcej ludzi do ekipy która obecnie liczy około 20 osób. Obecnie gram głównie z widzami, a w planach jest stały serwer teamspeak. Grając w ekipie jest bardzo duże prawdopodobieństwo że zagrasz na żywo ze mną. 

Link do ekipy

Z góry dzięki i życzę miłego grania :)

Edytowane przez Hado

Opublikowano

Potrzebuje trzech osób do napadów! Głównie interesuje mnie bonus w postaci 2mln za wyzwanie lojalność i wszystko po kolei. Wymagany jakiś komunikator najlepiej discord! Zapraszam osoby 15+ minimum. Mój nick na social club to Vanesiok. Miło by było gdybyś napisał też coś o sobie :)

Opublikowano

Witam. Kolejne osoby mnie dodały i dołączyły do ekipy OGPL. Zapraszam kolejne osoby i pozdrawiam.

Opublikowano

Witam szukam ludzi do gry w GTA5 Online :)

Chciałbym znaleźć zgraną ekipę zrobienia napadów (interesują mnie też Bonusy Specjalne: wszystko po kolei, lojalność) i nie tylko 

Wymagania:

- sprawny mikrofon

- poczucie humoru:D

- jakaś znajomość gry

Oferuje:

- dużo frajdy z gry

- miła atmosferę

- własny team speak

- dużo hajsu i szybki lvl up :D

Zainteresowany?

Zaproś mnie na Steam lub Social Club :D

-http://steamcommunity.com/id/puchatkowyxpompa/

-https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/pr0b0szcz

Opublikowano

Cześć, poszukuję osób do pogrania, oraz do ekipy.

Mam 18 lat, sprawny mikrofon, ponad 130 poziom w GTA.

Poszukuję kilku osób do grania, ponieważ gra samemu jest trochę nudna i monotonna.

Posiadam własny kanał na TS3, także komunikacja głosowa zapewniona.

Zainteresowanych proszę o dodanie na SC: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/hartomuto 

Na pewno się odezwę :) 

Edytowane przez Hartomuto

Opublikowano

Siema chciałby ktoś dojść do mojej ekipy i pograć online? Nazwa skurzyyn crew. Z chęcią zapraszam. Wiek 12-15. Przyjmę max 9 osób. :D

Opublikowano

Jak w temacie, szukam chętnych do Criminal Mastermind. 12 milionów do zgarnięcia. Chętni pisać.

Edytowane przez asjek5

Opublikowano

Teoretycznie mam już komplet, ale problem jest taki, że z jednym trzeba pisać po ang z drugim po niem. Problematyczne to trochę. Wolałabym zebrać drużynę z pl. 

Opublikowano

Okk, fajnie, 3 osoby już. Kiedy możecie ew. poświęcić więcej czasu na grę? Najlepszy byłby weekend.  

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.