Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Xxsource98 napisał:

na starym koncie wziąłem bodajże 250mln i nie miałem bana

To co się stało ze starym kontem?

1 minutę temu, Xxsource98 napisał:

nie ?

Tak, szczególnie rzuciłeś mi się w oczy swoim nickiem z iksami. Stwierdziłeś, że skoro

2 minuty temu, Xxsource98 napisał:

na starym koncie wziąłem bodajże 250mln

to teraz też możesz. No nie wyszło, chciałeś być cfany.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie znalazłam sie tu przypadkowo, ale to co przeczytałam mnie zmroziło.

Zadaje sobie jedno pytanie: Czy naprawde dzieciaki/młodzież w tych czasach jest tak głupia by płacić 30 złotych jakiemuś facetowi, który ma wyraźnie jakiś kompleks (nie wnikam jaki) i obraża każdą osobę, która odważy się do niego odezwać? Ludzie to tylko gra. TYLKO gra. Naprawde dobrze wam z myślą, że ze swojego kieszonkowego dokładacie się jakiemuś pajacowi do życia?  Ja bym wolała za te 30 zł iść na pizze, niż przesyłać dotacje komuś kto nie szanuje nikogo wokół. Jak możecie zasilać konto tego chama? On wam nie robi łaski, że stawia money lobby- płacicie=wymagacie! Nie robi wam łaski, że odpowiada na pytania dotyczące, bądź co bądź, usługi świadczonej przez niego (to, że nielegalnej to juz pominę). A tak sie Namo zachowujesz. Jakbyś robił wszystkim łaskę, że w ogóle tu jesteś. To, że masz do czynienia z osobami młodszymi nie oznacza, że możesz nimi pomiatać. To co robisz jest zwyczajnie żałosne, mam nadzieję, że chociaż masz tego świadomość.

Tyle miałam do powiedzenia. Jestem przygotowana, że pewnie:

a) zostane zwyzywana

b) mój post zostanie usunięty

c) może nawet dostane bana na forum, w koncu autor tematu i (jakimś cudem) moderator w jednym to duże dziecko, które nie przyjmuje uwag.

Ty naprawde masz żone? dwójkę dzieci?!... Niewiarygodne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

Tyle miałam do powiedzenia. Jestem przygotowana, że pewnie:

Po uj w takim razie tu piszesz. ?? Trafiłaś przypadkowo, gówno prawda. Kolejny upośledzony który nie potrafi przeczytać pierwszej strony i wylewa swoje żale pod różnymi kontami za swoje zjebanie genetyczne. 

Instrukcje i zasady są proste i przejrzyste, a że niektórzy nie potrafią nawet się wysrać bez udziału mamusi to już twój problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

Czy naprawde dzieciaki/młodzież w tych czasach jest tak głupia by płacić 30 złotych

Tak, te same dzieciaki kupują komputery do gry w CS GO za 8 000 zł, myszkę gamingową za 680 zł a bibliotekę Steam mają wypełnioną grami o równowartości $2000.

10 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

obraża każdą osobę

która pierdoli i ma wyjebane na to co pisałem na pierwszej stronie.

10 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

dokładacie się jakiemuś pajacowi do życia?

Tak samo dokłada mi się do życia 8 firmy którym robię pozycjononwanie. Ja dokładam im się do życia bo dzięki moim usługą zarabiają pieniądze i mają za co żyć. Idąc twoim zjebanym tokiem myślenia nie rób zakupów w Biedronce bo dokładasz się właścicielowi pobliskiej piekarni do życia. Twoje niedojebanie mózgowe jest w ostatnim stadium.

10 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

Ja bym wolała za te 30 zł iść na pizze

i dołożyć się właścicielowi pizzerii do życia? Wpierdalaj dalej tą pizzę gruba świnio.

10 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

płacicie=wymagacie

Skoro płacą i wymagają to ja robię Money Lobby i wymagam. Po to są zalecenia i regulamin Money Lobby żeby uchronić konta innych uczestników przed banem. Takie gnojki co mają na to wyjebane zagrażają bezpieczeństwu sypania hajsu. Nikt by nie chciał stracić konta przez jakiegoś idiotę.

10 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

Nie robi wam łaski, że odpowiada na pytania

Są pytania i są durne pomysły idiotów które można spotkać w tym wątku.

10 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

Jakbyś robił wszystkim łaskę, że w ogóle tu jesteś

Bo robię łaskę, ja nie muszę tego robić ale mogę i dobrze, że mam na to czas. Można powiedzieć, że moje sypanie jest profesjonalne, mam mnóstwo zadowolonych graczy którzy nawet nie zadali durnego pytania czy nie odjebali jakiegoś gówna.

Na dzień dzisiejszy sypałem hajs dla 5000 ludzi, ilu z nich pisało durne pytania w tym wątku? Po prostu, przeczytali ze zrozumieniem pierwszą stronę, wpłacili donate, wbili na sesję, zebrali GTA$ 100 000 000, opuścili sesję i usunęli mnie ze znajomych. Tak to się odbywa. Policz ilu idiotów z tych 5000 ma ból dupy w tym wątku.

10 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

masz do czynienia z osobami młodszymi

Gra jest +18 więc to nie moja wina, że gówniak który jeszcze ma problemy z czytaniem bierze się za kupowanie Money Lobby. Takie gnojki zawsze będą przez mnie jebane bo to nie jest mniejsce dla nich.

10 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

To co robisz jest zwyczajnie żałosne

Ale co? To że okradam R* czy to, że wyzywam niedojebanych mózgowo?

10 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

zostane zwyzywana

Swoja wypowiedzią świadczysz o sowim niedojebaniu mózgowym. Najbardziej podobają mi się twoje wypowiedzi o

10 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

dokładacie się jakiemuś pajacowi do życia?

Serio? A może pan który sprzedaje ci bułki w sklepiku na osiedlu to pedofil i gwałciciel a ty mu się dokładasz do życia?

Takich jak ty z bólem dupy do mnie mam kilkanaście dziennie. To normalne, każdy kto robi coś w internecie ma swoją bandę hajterów. Ja ich mam od 2013 roku, wpierw byłem hejtowany za to, że jako 30 latek gram w GTA V na PS3 i śmiałem założyć ekipę w GTA Online. Potem cisnęli mnie na kanale Ekipy Toster a teraz schodzą się na próbach zainteresowania mnie swoim zdaniem o Money Lobby.

Kiedyś jeden streamer z JaRocka napisał mi na PW, że jemu się podoba jak radzę sobie z hejterami. Moje więc jebanie ich to jest sposób?

10 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

mój post zostanie usunięty

Nie, cieszę się, że mogę wyjaśnić dlaczego jebię gówniaki które zostawiają blizny na moim mózgu kiedy muszę przetworzyć ich niedojebanie. Zauważ, że w tym wątku pisane są tylko problemy, pretensje i zjebany pomysły tej mniej inteligentnej części chcących mieć kasę. Znaczna większość czyta opis ze zrozumieniem, wpłaca donejta, zbiera hajs i spierdala. Niedojebani umysłowo zawszę będą mieli jakiś problem.

10 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

autor tematu i (jakimś cudem) moderator

Orientujesz się, że mam 

10 godzin temu, JaTuTylkoSprzatam napisał:

żone? dwójkę dzieci?

a nie wiesz, że jestem właścicielem tego forum głupia cipo?

  • Lubię to 4

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Namo napisał:

Tak, te same dzieciaki kupują komputery do gry w CS GO za 8 000 zł, myszkę gamingową za 680 zł a bibliotekę Steam mają wypełnioną grami o równowartości $2000.

Możliwe :)

2 godziny temu, Namo napisał:

która pierdoli i ma wyjebane na to co pisałem na pierwszej stronie.

WOW, jestem poza kategorią.

2 godziny temu, Namo napisał:

Tak samo dokłada mi się do życia 8 firmy którym robię pozycjononwanie. Ja dokładam im się do życia bo dzięki moim usługą zarabiają pieniądze i mają za co żyć. Idąc twoim zjebanym tokiem myślenia nie rób zakupów w Biedronce bo dokładasz się właścicielowi pobliskiej piekarni do życia. Twoje niedojebanie mózgowe jest w ostatnim stadium.

No i tak samo z powodów ideologicznych wielu ludzi nie kupuje np. W lidlu, bo "niemiecki", czy w biedronce, czy innym sklepie, albo stara sie wybierać jedynie polskie produkty. Akurat mam na to wyjebane (zwłaszcza, że nie mieszkam w PL), ale generalnie tak, gdybym wiedziała, że

2 godziny temu, Namo napisał:

pan który sprzedaje ci bułki w sklepiku na osiedlu to pedofil i gwałciciel

to by już nie był panem, który sprzedaje mi bułki. Dlatego nie zakupiłabym twojej usługi, bo po prostu odniosłam wrażenie, czytając ten temat, że jesteś chamski i nie szanujesz innych, a takich ludzi staram się nie wspierać. Rozumiem jednak, że wiele osób ma wyjebane komu płaci, bo

2 godziny temu, Namo napisał:

Znaczna większość czyta opis ze zrozumieniem, wpłaca donejta, zbiera hajs i spierdala

Nie oszukujmy sie, to nie są ludzie, którzy mają jakieś głębsze przemyślenia na temat życia, społeczeństwa, czegokolwiek.

2 godziny temu, Namo napisał:

Kiedyś jeden streamer z JaRocka napisał mi na PW, że jemu się podoba jak radzę sobie z hejterami. Moje więc jebanie ich to jest sposób?

Jakiś na pewno. ja tutaj tylko o tym, że w tym wątku padło kilka kulturalnych pytań, wypowiedzi i odpowiedzi twoje były równie chamskie i pozbawione kultury osobistej co w strone rzeczonych "hejterów". To byłoby spoko, jakbyś odróżnił ludzi którzy hejtują, od ludzi którzy starają się po prostu przedyskutować coś z tobą, skrytykować konstruktywnie.

2 godziny temu, Namo napisał:

Ale co? To że okradam R* czy to, że wyzywam niedojebanych mózgowo?

2 godziny temu, Namo napisał:

Nie, cieszę się, że mogę wyjaśnić dlaczego jebię gówniaki które zostawiają blizny na moim mózgu kiedy muszę przetworzyć ich niedojebanie.

Chodziło mi raczej o "wyzywam niemal każdego kto stanie na mojej drodze", ale okej, ciesze się, że wyjaśniliśmy sobie kilka kwestii. Co do "okradania R*", mam w to wyjebane. To nie mój hajs i to nie mój anti-cheat jest dziurawy. Jak sobie nie radzą to ich problem.

Zresztą, znaczną wiekszość czasu na Online gra mój facet. Mnie średnio jara "umilanie" sobie rozgrywki ludzmi, którzy jak to określasz, mają 

3 godziny temu, Namo napisał:

niedojebanie mózgowe

A takich na Online siedzi cała masa, więc i troche nie dziwi mnie to, że brak ci cierpliwości.

2 godziny temu, Namo napisał:

a nie wiesz, że jestem właścicielem tego forum?

nie byłam tego pewna. Jak już wspomniałam wpadłam na temat przypadkowo, ponieważ szukałam w google informacji na temat tzw "toreb z kasą" "sypania kasą", bo ludzie wypisują na forach, że "moderzy rzucali w nich kasą, a im biednym zbanowali konto", tymczasem mój chłopak potrafi sporo przesiedzieć nad grą i jeszcze sie mu nigdy nie zdarzyło, żeby ktoś w niego rzucał jakimiś torbami, wiec myśle sobie WTF, co oni pierdolą...

3 godziny temu, Namo napisał:

gruba świnio.

Nie wiem, czy przy 50 kg uchodzę już za dobrze wypasioną, czy powinnam jeszcze przybierać na masie. :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo promuje ten temat
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum