Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, mYmek napisał:

Dokładnie tylko ty używasz gabena jako przykład ale on stworzył coś co można robić . Masz około 24 lata a zachowujesz się jak idiota i nie używaj takich przykładów bo to co ty robisz nie jest legalnym zarobkiem itp.  Może i popełniam błędy orto ale jestem od cb sporo młodszy i mam jakieś ambicje a u ciebie ich nie widzę bo próbujesz bez skutku pocisnąć 15-latkowi naprawdę jak na własny wiek to to masz wielki problem siedzac 24/7 przy komputerze i odpisując mi po 2 min ja kończę bo większego sensu w dalszej rozmowie nie widzę bo jesteś poprostu nie nauczony kultury.  Ps sorry że psuję ci renomę hah :)

Namo to chuj wcielony gimbus lub dorosły co myśli, ze wszystkie zmysły po zjadał kutas... Cham jakich mało pisze te swoje durne regulaminy ale chcesz człowieku się dopytać to ci wyjeżdża z chamskim komem... Nie wydymany pedał z niego i tyle nic u niego nie kupuj odpuść sobie tego gnoja jebanego. Namo wbijaj do Łodzi to zobaczymy czy jesteś taki wyszczekany w realu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Namo napisał:

Jest legalne, może nie być zgodne z regulaminem R* przez co mogę dostać bana na konto sypiące hajs. Jakbym ci sprzedawał alkohol, to było by to nielegalne.

Odprowadza Pan podatek dochodowy?

Edytowane przez PanPolicjant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

Jak dla ciebie protezy są drogie

Nie wiem na co przejebujesz hajs z money lobby, ale polecam rozejrzeć się za medycyną estetyczną, może jakieś protezy? Bo jak zobaczyłem Twój ryj na transmisji na żywo z youtuba to widać, że na pewno nie wydajesz na poprawę swego wizerunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PanPolicjant napisał:

nie wydajesz na poprawę swego wizerunku

Bo ja nie jestem pedałem żeby się pucować u kosmetyczki.

1 minutę temu, Tolus napisał:

w końcu coś prawdy o sobie powiedziałeś

To było o tobie cymbale.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ja lubię normalnie od czasu do czasu sobie tutaj wejść i poczytać te zacne dialogi. Ja korzystałem z money lobby raz i jestem jak najbardziej zadowolony.Niby na tym etapie żegnam gtaforum (newsow itp. nigdy nie czytam) ale jednak jest coś, co mnie tu trzyma do teraz. Dzieki wszystkim :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum