Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

2 minuty temu, Namo napisał:

Bo to jest Money Lobby, jakbyś chciał szybciej i więcej to drożej się płaci na Level Up.

Przecież w ogłoszeniu jest napisane "szybko i bezpiecznie" 

3 minuty temu, Drabik.- napisał:

"szybko i bezpiecznie" 

To pojęcie względne, dla Kaśki jej Fabia 1.2 TSI 90KM jeździ szybko a dla mnie wolno. Spróbuj powozić paczki po sesji i wtedy napisz która metoda jest szybsza.

Przed chwilą, Namo napisał:

To pojęcie względne, dla Kaśki jest Fabia 1.2 TSI 90KM jeździ szybko a dla mnie wolno. Spróbuj powozić paczki po sesji i wtedy napisz która metoda jest szybsza.

Aktualnie dropi 2k$ na minutę... Chyba nie jest to sprawiedliwe

Przed chwilą, Drabik.- napisał:

nie jest to sprawiedliwe

Kupiłeś najtańszą usługę jaka może być i narzekasz, to tak jakbyś skarżył się na miejskim basenie gdzie wstęp kosztuje 15 zł, że śmierdzi moczem, jest tłok i nie ma dla ciebie miejsca przy bąbelkach.

Płacąc w ***** hotelu 560 zł za dobę korzystając z basenu będziesz nie mal że sam, w jacuzzi będą tylko piękne kobiety a pachniało będzie lawendą na całym kompleksie wodnym.

Rozumiesz, kupiłeś tanie wino i narzekasz, że siarą jedzie :-)

2 minuty temu, Namo napisał:

Kupiłeś najtańszą usługę jaka może być i narzekasz, to tak jakbyś skarżył się na miejskim basenie gdzie wstęp kosztuje 15 zł, że śmierdzi moczem, jest tłok i nie ma dla ciebie miejsca przy bąbelkach.

Płacąc w ***** hotelu 560 zł za dobę korzystając z basenu będziesz nie mal że sam, w jacuzzi będą tylko piękne kobiety a pachniało będzie lawendą na całym kompleksie wodnym.

Mówię tylko że publikowane przez ciebie filmiki z rzekomych money lobby nie pokazują rzeczywistości... Mogę więc mówić o niezadowolenie

3 minuty temu, Namo napisał:

Tylko dlaczego publikujesz filmiki niezgodne z prawdą? 

19 minut temu, Drabik.- napisał:

filmiki z rzekomych money lobby nie pokazują rzeczywistości...

To nie są filmiki przyrodnicze pokazujące życie na sawannie. Z perspektywy sypiącego na twoją postać leje się wodospad paczek/worków z pieniędzmi a twój sprzęt pozwala ci zbierać tylko

27 minut temu, Drabik.- napisał:

2k$ na minutę

Nie dość więc, że sam wolno zbierasz to jeszcze lagujesz całą sesję. Zawsze usuwam z lobby gówniaków co narzekają, że im wolno leci a kiedy zrobię leci szybciej.

filmiki niezgodne z prawdą?

Jeszcze za starych czasów jak rządziły worki 40k, robiło się na Money Lobby GTA$ 100 MLN średnio w 20 min. był taki jeden gówniak co sterczał 6h i zebrał 600k, pewno masz ten sam problem co on gówniaku :-)

nie pokazują rzeczywistości...

Reklama dźwignią handlu :-) ... i uwierz mi, jak będziesz się psikał AXE to nie wyrucha cię laska w windzie, ale jakbyś miał Lamborghini to już prędzej bo ono więcej kosztuje bidoku.

maxresdefault.jpg

8 minut temu, Namo napisał:

To nie są filmiki przyrodnicze pokazujące życie na sawannie. Z perspektywy sypiącego na twoją postać leje się wodospad paczek/worków z pieniędzmi a twój sprzęt pozwala ci zbierać tylko

Nie dość więc, że sam wolno zbierasz to jeszcze lagujesz całą sesję. Zawsze usuwam z lobby gówniaków co narzekają, że im wolno leci a kiedy zrobię leci szybciej.

Jeszcze za starych czasów jak rządziły worki 40k, robiło się na Money Lobby GTA$ 100 MLN średnio w 20 min. był taki jeden gówniak co sterczał 6h i zebrał 600k, pewno masz ten sam problem co on gówniaku :-)

Reklama dźwignią handlu :-) ... i uwierz mi, jak będziesz się psikał AXE to nie wyrucha cię laska w windzie, ale jakbyś miał Lamborghini to już prędzej bo ono więcej kosztuje bidoku.

maxresdefault.jpg

Dobra takie pierdolenie, dla mnie to jest oszustwo 

to jest oszustwo

Pewnie, że jest oszustwem dla każdego gówniaka co nie potrafi czytać lub próbuje zbierać hajs na laptopie matki i internecie z neostrady :-D

11 minut temu, Namo napisał:

Pewnie, że jest oszustwem dla każdego gówniaka co nie potrafi czytać lub próbuje zbierać hajs na laptopie matki i internecie z neostrady :-D

Właśnie potrafię czytać na podstawie czego twierdzę że to oszustwo ;) Nie wiem czy próbujesz być śmieszny nazywając mnie gówniakiem ale to dowodzi jedynie o tym że nie masz argumentów a ja mam rację 

6 minut temu, Drabik.- napisał:

nie masz argumentów

Ty nie masz argumentów, piszesz, że ci wolno leci i chuj. To nie jest nic dziwnego, nie jesteś pierwszy i ostatni, takie gówniaki jak ty byli tu i też stękali, to właśnie tacy lagują, teleportują się z jednego końca ulicy na drugi jak próbują ich odstrzelić na sesji swobodnej. Nie zbierzesz hajsu na money lobby na tym swoim złomie i interneciku chociaż byś się zesrał, będzie ci wolno leciało i pogódź się z tym, że inny będą mieć a ty nie bo jesteś chujowy i twoje całe życie na pohyblu.

Codziennie uczestniczy Money Lobby zbierają miliony na swoją postać, a ty nie bo ci nie wyszło w życiu.

1 minutę temu, Namo napisał:

Ty nie masz argumentów, piszesz, że ci wolno leci i chuj. To nie jest nic dziwnego, nie jesteś pierwszy i ostatni, takie gówniaki jak ty byli tu i też stękali, to właśnie tacy lagują, teleportują się z jednego końca ulicy na drugi jak próbują ich odstrzelić na sesji swobodnej. Nie zbierzesz hajsu na money lobby na tym swoim złomie i interneciku chociaż byś się zesrał, będzie ci wolno leciało i pogódź się z tym, że inny będą mieć a ty nie bo jesteś chujowy i twoje całe życie na pohyblu.

Dobra przynajmniej tyle dobrego z tego że już wiem żeby uważać na takich przygłupów jak ty. Nie pozdrawiam, nie odpisuj 

Przed chwilą, RouSS napisał:

lepiej kupić lvl up i mieć od razu a nie się pierdolić

to samo jest napisane na pierwszej stronie

Cytat

Jeżeli nie masz czasu uczestniczyć w sypaniu hajsu na sesjach Money Lobby

skorzystaj z Level Up gdzie dostajesz GTA$ 200 000 000 do banku w kilkanaście minut.

ale Janusz na komputerze z olx będzie stękał.

uważać na takich przygłupów jak ty

Ja nie muszę uważać ale nauczyłem się jebać takich jak ty gówniaku.

potem się sapią

Kolejna kwestia, szybsze sypanie to błąd sesji a nawet bany. R* walczy z zrzucaniem ped money a tempo jest przez skrypt dostosowany tak żeby nie wywalało graczy ze zbierania.

worki po 40 k na łeb

R* cały czas walczy z dystrybucją wirtualnej gotówki, nie jest im w smak takie sypanie bo oni wolą sprzedać swoje karty shark a nie żeby im klienci bokiem uciekali.

19 minut temu, RouSS napisał:

zamknął interes

Money Lobby miało już w czerwcu nie być, ale leci sypanie 24/7 na innej maszynie i większość jest zadowolona to leci. Połowa donejtów jest z Level Up.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Facebook

• Podobna zawartość

• Przez MatiM
      Ostatnio wyszło nowe DLC do Gta Online, pewnie już wiele osób wie jakie auta będą dodawane do sklepów wirtualnego świata w ciągu kolejnych tygodni. Moim zdaniem nie jest to jakiś super dodatek, ot po prostu dodanych parę kolejnych pojazdów, nic specjalnego co nie? Ostatnio również zauważyłem że na ulicach Los Santos nie rządzą już wyścigowe super szybkie supersamochody, a pojazdu uzbrojone po zęby, które tylko czekają aż wyjedziesz z garażu swoim fajnym autkiem i buch! I dla mnie już takie samochody nie mają żadnego sensu. A co dopiero Doomsday Heist Ubdate? Miazga! Gracze latają po sesji Deluxo, Akulą czy Jetpackiem, a Ty? Ty sobie jeździsz swoim autem przez autostradę ogarnąć bunkier, a tu nagle leci nad tobą latający samochód z rakietami z Powrotu do Przyszłości! Nieźle! 
      Rockstar chyba nieco poszalał... Jak myślicie co doda w nowym DLC? I jak będzie się nazywało?
      Pozdrawiam.

• Przez The-Carl
      Pewnie słyszeliście o ostatniej fali banów, gdzie wielu graczy skarży się na bany.
      Większość z tych osób twierdzi, że nie miała styczności z mod menu.
      Są nawet osoby które twierdzą, że niedawno kupiły konto i na niskim levelu dostały bana.
      Oczywiście większość z tych osób na pewno kłamie, że nie miało styczności z haksami.
      Prawdopodobnie jakieś mod menu umożliwia zbanowanie gracza.
      Oczywiście nie jest tak że cziter klika opcje "ban" i dostajecie bana, tylko po prostu menu wykorzystuje jakiś błąd w grze który sprawia że dostajecie bana.
      Skąd wg informacja że to może być sprawka jakiegoś mod menu? przeczytajcie post z reddita do którego link umieściłem wyżej.
      Trzech moich znajomych również dostało po banie, nie mieli styczności z haksami od ponad roku (jedyne co było robione haksami na ich koncie to modowanie ponad rok temu).
      https://twitter.com/search?f=tweets&vertical=default&q=%40rockstarsupport&src=typd
      Tak więc radziłbym wszystkim unikać sesji publicznych do czasu wyjaśnienia sytuacji.
      Dużo ludzi też pisze że dostało bany na kontach którymi grali na publicznych sesjach, na tych których używali na zamkniętych nie. A więc jest coś na rzeczy.
      Osoby które dostały takiego bana powinny natychmiast napisać do supportu rockstara.
      Posiadam ogólnie 2 konta, po oram trochę na jednym koncie na publicznych sesjach i dam wam znać czy zostanie ono zbanowane.
  • Tagi

• Kto przegląda

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum