Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Heja, czy będę mógł dołączyć później albo jutro rano gdyż teraz na sesji non stop wyskakuje komunikat "Transakcja nie powiodła się ponieważ serwery otrzymały zbyt wiele zapytań z Twojej gry"? Dzisiaj R* ogólnie ma problemy a odebrałem normalnie 10 milionów i zaczal wyskakiwać ten problem i trzeba non stop klikać enter a kasa nie idzie :( 

3 minuty temu, zbyszek napisał:

Heja, czy będę mógł dołączyć później albo jutro rano gdyż teraz na sesji non stop wyskakuje komunikat "Transakcja nie powiodła się ponieważ serwery otrzymały zbyt wiele zapytań z Twojej gry"? Dzisiaj R* ogólnie ma problemy a odebrałem normalnie 10 milionów i zaczal wyskakiwać ten problem i trzeba non stop klikać enter a kasa nie idzie 😞

To wyskakuje codziennie więc nie marudź.

1 minutę temu, Cruzzer napisał:

To wyskakuje codziennie więc nie marudź.

Czyli klikać i się nie przejmować? 🙂 Mi to obojętne po prostu nie chce żeby się sesja wywaliła przez to.

5 minut temu, zbyszek napisał:

Czyli klikać i się nie przejmować? 🙂 Mi to obojętne po prostu nie chce żeby się sesja wywaliła przez to.

Ogarnij sobie autoclickera. Idziesz se gdzieś a komunikat będzie klikany przez autoclickera.

• Lubię to 2
  • Dzięki 1

EHhh a więc tak. Namo słabo się wywiązujesz z umowy. Kazałeś mi przeczytać regulamin w którym nie ma żadnej wzmianki na temat ile czasu ma się na zebranie pieniędzy. Żadnego punktu dotyczącego regulaminu nie złamałem.

<17:15:32> "MITOMANEK": masz chwilke by zamienic 2 zdania?
<17:15:38> "Namo": nie
<17:18:12> "MITOMANEK": rzecz jest w tym ze usunales mnie ze znajomych w gta. teraz nie mam dostepu do money lobby, zebralem 37milionow wirutalnej kasy a umawialismy sie na 100
<17:18:25> "Namo": czytałeś regulamin gówniaku?

Pozdroooooo

41 minut temu, Gralin napisał:

słabo się wywiązujesz z umowy

Ty jeszcze słabiej, zaakceptowałeś regulamin przed wysłaniem donate

MitomanekPL.png

i wpierdalasz mi się na pole golfowe bez włączonego trybu pasywnego więc skończ gówniaku pierdolić, że

41 minut temu, Gralin napisał:

regulaminu nie złamałem

• Lubię to 1

10 minut temu, Namo napisał:

i wpierdalasz mi się na pole golfowe bez włączonego trybu pasywnego więc skończ gówniaku pierdolić, że

Początkowo miałem włączony tryb pasywny a Ty zmieniłeś sesje. Po dołączeniu na nową miałęm włączoną pasywke i nie zwróciłem na to uwagi, z przyzwyczajenia przez przypadek ją wyłączyłem. Chciałem ją włączyć ale musiałem poczekać 60sek. więc 

14 minut temu, Namo napisał:

skończ gówniaku pierdolić

1 minutę temu, Gralin napisał:

nie zwróciłem na to uwagi

Ja jak nie zwróciłem uwagę to mi Kaśka przejechała kosiarką po wężu od myjki ciśnieniowej. Poniosłem tego konsekwencje a nie beczałem jak dziecko.

Tak tylko rzecz jest w tym że po odczekaniu tych 60 sek od razu włączyłem tą pasywke i nie chodzi mi pieniądze które wydałem na money lobby tylko o to że masz na wszystko wywalone. 

Edytowano przez Gralin

przed chwilą, Gralin napisał:

nie skorzystam

całe szczęście, nie potrzebuję na Money Lobby kogoś kto nie ogarnia guzika od trybu pasywnego

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rina
      Hej,
      Chcialam zakupic motocykl Sanctus, ale nie widzę bo na żadnej stronie z pojazdami - czy ten motor był limitowany? Ktoś coś?
    • Przez Lucjan
      Witam, ostatnio po formacie zacząłem mieć problem z grą (GTA V).
      Problem wygląda tak, że podczas gry, gdy klikam LPM to mi jakby klika pulpit albo po prostu poza ekran. W każdym razie przed formatem nie było takiego problemu. 

Nie wiem czemu się tak dzieje, wszystkie sterowniki mam aktualne. Korzystam z 2 monitorów. Warto wspomnieć, że masz też wybraną opcje "Okno bez obramowania". (Przed formatem wszystkie ustawienia i cały set-up był taki sam)

Jest sposób, żeby temu zaradzić przez zrobienie pełnego ekranu (ale to się mija z celem posiadania 2 monitorów), a co ciekawe kiedy zrobię tak, że kiedy użyje 2 razy (Alt+Enter), czyli przełączę w tryb pełno ekranowy i od razu potem znowu na okno bez obramowania to faktycznie kiedy klikam w grze wszystko pozostaje na swoim miejscu nic nie mruga, ale wtedy rodzi się kolejny problem, który wyświetla GTA zawsze na wierzchu. Nieważne czy zaltabuje (Alt+Tab) na np. discorda, który jest pod oknem z grą czy cokolwiek innego. Aplikacja, na którą akurat przełączę pojawi się na ułamek sekundy i znowu schowa pod grę.

Załączam film, aby można było zobaczyć problem z tym, że w filmie jest nawet pokazane, że mruga ten ekran nawet bez klikania, a wtedy nawet samej gry nie miałem wybranej jako aplikacje, którą używam aktualnie używałem (nie wiem jak to zrobiłem po prostu zaczęło się tak robić albo nie pamiętam, żebym zrobił cokolwiek co mogło to spowodować). Także film przedstawia jak to wygląda, gdy np. strzelam.

PS. Chce to naprawić bez jakiś dodatkowych programów.

MOV_0217.mp4
    • Przez Pitu33
      Witam wszystkich użytkowników, otóż mam taki problem, że po  korzystaniu z trybu online , przy ponownym wejściu w tryb fabularny off-line znika mi cała mapa i ponownie jest zasłonięta mgłą jakby była nieodblokowana. GTA pobrane z strony social club parę dni temu, i żadnych modów nie było więc nie mam pojęcia czemu tak 

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.