Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie . Szybkie 2 pytanka bez spiny i z całym szacunkiem . Sesję robicie tak jak było 17-18 / 19-20 ? , czy teraz są to godziny randomowe ? . Druga sprawa jeśli dostałem zaproszenie (do znaj. od was Panowie ) , a mnie niema bo jestem poza domem to działa to tak w sensie " Nie muszę się martwić jak będę Online i wy to dostane swoje ? " czyli niema jakiegoś czasu / limitu oczekiwania ? . Pozdrawiam ?

Edytowane przez Loudwire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę połączyć się z komputerem który robi Money Lobby. Jeżeli potrzebujesz hajsu skorzystaj z modowania kasy promocyjnej na Level Up które wykonywane jest codzienne rano z dodatkowym GTA$ 100 000 000 do każdego pakietu. Dopiero we środę (29.08) będę miał bezpośredni dostęp do komputera sypiącego hajs na sesji.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Foll napisał:

Normalne, będziesz tak czekał w nieskończoność jak nie przeczytałeś dobrze regulaminu i źle wysłałeś donate. Jakby się czytało to byś tego nie pisał i byś już dawno miał hajs na koncie.

Wysłałem donate zgodnie z regulaminem. Czytalem go nawet pare razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2018 o 10:08, Namo napisał:

Nie mogę połączyć się z komputerem który robi Money Lobby. Jeżeli potrzebujesz hajsu skorzystaj z modowania kasy promocyjnej na Level Up które wykonywane jest codzienne rano z dodatkowym GTA$ 100 000 000 do każdego pakietu. Dopiero we środę (29.08) będę miał bezpośredni dostęp do komputera sypiącego hajs na sesji.

@YumaPL ty tepy idioto, czytaj co namo pisal wczesniej...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Loudwire napisał:

Wpłaciłem 5e na Money Lobby i się tak zastanawiam co jest bardziej " bezpieczne " Money Lobby czy Level Up z kasą ? . Czy obydwie warianty są bezpieczne jeśli się postępuje zgodnie z regulaminem ? 

Wszystko jest bezpieczne, 0% na bana.

  • Umrzyj 1

123.thumb.png.b3ed0322de81d8ba8808aac51a7bf881.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum