Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Dzisiaj zostały dodane premie GTA$ 2x$ 2xRP oraz zniżki na pojazdy oraz samoloty :

Pojazdy

Progen T20 (supersamochody) – zniżka 30%

Coil Cyclone (supersamochody) – zniżka 25%

Dewbauchee Rapid GT Classic (sportowe) – zniżka 25%

HVY BWP (wojskowe) – zniżka 25% (cena standardowa i promocyjna)

Karin Technical (terenowe / bojowe) – zniżka 25% (cena standardowa i promocyjna)

Limuzyna z wieżyczką Benefactor (sedany / bojowe) – zniżka 25%

Wywrotka HVY (przemysłowe) – zniżka 50%

Samoloty

Buckingham Alpha-Z1 – zniżka 25% (cena standardowa i promocyjna)

Buckingham Akula – zniżka 25% (cena standardowa i promocyjna)

Western Company Rogue – zniżka 25% (cena standardowa i promocyjna)

RM-10 Bombushka – zniżka 25% (cena standardowa i promocyjna)

1.jpg.0b8565c24ec6c04f02e00421b6f40bd0.jpg

2.jpg.250b6af22789d8d1427e1a426d963f11.jpg3.jpg.d91fd2182081f7829aa1795ec7e097e0.jpg4.jpg.9caff014b910e8bebe61a4359e91b84e.jpg

5.jpg.d647f2aee410ad435823d6900da14b7b.jpg6.jpg.7f7694a7b532c256b119b71a30e3cb54.jpg7.jpg.e4c1b66dcae1a50307cd5c0ac8d980ad.jpg

8.jpg.05a5c0e01151d0d1c471a72c00293ed5.jpg9.jpg.b3e0ff504b2ae8f9e0b7775885939e2f.jpg

10.jpg.28014b9eb487a00a9776f32264871547.jpg11.jpg.ecd2b53522a2b285ce39b8ae8c01f05e.jpg

Oraz zostały obniżone BAZY :

Baza nad jeziorem zaporowym – zniżka 30%

Baza przy Drodze 68 – zniżka 25%

Baza nad Lago Zancudo – zniżka 20%

12.jpg.605739b30ffe1f76d1106cb14312c8e2.jpg13.jpg.39cfda282e483c5f22e3b3cef8cff75f.jpg

Premie w trybie adwersarza GTA$ x2RP x2$ :

Bunkier - Naboje na wagę złota

Bunkier - Kolos

Bunkier - Norma zabójstw

Bunkier - Wskrzeszenie

Bunkier - Oprawca

Bunkier - Do grobowej deski

Bunkier - Zamiana miejsc

Okupacja - I

Okupacja - II

Okupacja - III

Okupacja - IV

Okupacja - VI

Okupacja - VII

WYŚCIGI PREMIUM $GTA x2RP x2$ :

WYŚCIG PREMIUM: „DOPALACZ” (DLA MOTOCYKLI)

PRÓBA CZASOWA $GTA x2RP x2$ :

PRÓBA CZASOWA: „KANION RATON”

A to wszystko będzie dostępne do 19.03.2018r.

Edytowano przez BombowyKiller
  • Lubię to 3
  • Dzięki 2

6 godzin temu, chmielu_psx napisał:

mam nadzieję że jak nowe dlc wyjdzie, to będzie mniej pojebane niż te ostatnie.

Skoro są już latające motocykle i samochody to teraz powinni dodać statki kosmiczne i podróże międzyplanetarne.

Przed chwilą, NikoHuskie napisał:

Skoro są już latające motocykle i samochody to teraz powinni dodać statki kosmiczne i podróże międzyplanetarne.

Taaaak, i jeszcze jak tymi statkami będzie można latać i zabijać graczy po sesji, to ja pierdole.

Może by tak latające łódki. xD

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

7 minut temu, chmielu_psx napisał:

Taaaak, i jeszcze jak tymi statkami będzie można latać i zabijać graczy po sesji, to ja pierdole.

Odpalasz godmode'a i mogą cię cmoknąć xD

1 minutę temu, Cruzzer napisał:

To ja proponuje jeżdżące kubły na śmieci z railgunem i pancerzem wytrzymującym strzał z działa orbitalnego.

Coś jak jeżdżące doniczki w GTA San Andreas xDxD

• Lubię to 1

1 minutę temu, Cruzzer napisał:

To ja proponuje jeżdżące kubły na śmieci z railgunem i pancerzem wytrzymującym strzał z działa orbitalnego.

2 minuty temu, NikoHuskie napisał:

Coś jak jeżdżące doniczki w GTA San Andreas xDxD

Dokładnie :D 

1 minutę temu, GamerLive napisał:

DLC my Little pony xD

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Do tego tworzenie własnej farmy i przemycanie koni przez granice San Andreas. Jestem za!

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pankowsky
      Siemka, szukam graczy do wspólnej zabawy 🙂  mam 25 lat i serwer TS3. Chętnych zapraszam! 🙂 social: Pankowsky
    • Przez Miki_psx
      siema czy wie ktoś dlaczego mam w zadaniu Grand Theft Auto V Launcher to mam w nawiasie (4) ktoś wie dlaczego i co to oznacza ?
      Czasem jak gram w gta to mam 100% zużycia cpu 
      mój cpu I7 7700k 

• Przez oblivion
      elo elo benc.
      pytanie mam czy mając 
      Intel Core Duo, 4GB RAM ,  AMD Radeon 5670 HD , windowsa 10
      pójdzie mi online na niskich na 30 klatkach conajmniej. Na innych portalach każdy podaje inne wymagania mam nadzieję że znajdzie się tu ktoś o podobnym sprzęcie dziekuje z gory za odpowiedzi.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.