Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Niesłuszne bany w GTA Online

Opublikowano

Pewnie słyszeliście o ostatniej fali banów, gdzie wielu graczy skarży się na bany.

Większość z tych osób twierdzi, że nie miała styczności z mod menu.

Są nawet osoby które twierdzą, że niedawno kupiły konto i na niskim levelu dostały bana.

Oczywiście większość z tych osób na pewno kłamie, że nie miało styczności z haksami.

Prawdopodobnie jakieś mod menu umożliwia zbanowanie gracza.

Oczywiście nie jest tak że cziter klika opcje "ban" i dostajecie bana, tylko po prostu menu wykorzystuje jakiś błąd w grze który sprawia że dostajecie bana.

Skąd wg informacja że to może być sprawka jakiegoś mod menu? przeczytajcie post z reddita do którego link umieściłem wyżej.

Trzech moich znajomych również dostało po banie, nie mieli styczności z haksami od ponad roku (jedyne co było robione haksami na ich koncie to modowanie ponad rok temu).

https://twitter.com/search?f=tweets&vertical=default&q=%40rockstarsupport&src=typd

Tak więc radziłbym wszystkim unikać sesji publicznych do czasu wyjaśnienia sytuacji.

Dużo ludzi też pisze że dostało bany na kontach którymi grali na publicznych sesjach, na tych których używali na zamkniętych nie. A więc jest coś na rzeczy.

Osoby które dostały takiego bana powinny natychmiast napisać do supportu rockstara.

Posiadam ogólnie 2 konta, po oram trochę na jednym koncie na publicznych sesjach i dam wam znać czy zostanie ono zbanowane.

  • Odpowiedzi 218
  • Wyświetleń 102,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przed chwilą, chmielu_psx napisał:

@Lisiasty01 możesz napisać, tyko zamkną ticketa i odpiszą że bany nie podlegają odwołaniom.

czyli to mi ch* da... a po przeczekaniu tego miesiąca stracę konto, czy to naprawią.

Opublikowano
Przed chwilą, Lisiasty01 napisał:

a po przeczekaniu tego miesiąca stracę konto, czy to naprawią.

W momencie otrzymania bana usuwają ci postacie.

umBDbCc.gif

Opublikowano
1 minutę temu, Namo napisał:

R* ma cię w dupie jak miliony innych graczy, zakoduj sobie to w łepetynce

to zajebiście... 8 dych i 0.5 roku w plecy

Opublikowano
Przed chwilą, Lisiasty01 napisał:

8 dych i 0.5 roku w plecy

Nie jesteś sam, w oczach R* jesteś frajerem który kupi kolejną kopię gry i kartę shark żeby odrobić swoje osiągnięcie w GTA Online.

Bany dostali nawet ci którzy mieli niskie level, nie modowali swojego konta ani nie uczestniczyli w sesjach z sypanym hajsu.

Od rana o tym dyskutujemy a ty dalej udajesz głupiego.

Oglądaj Live z GTA Online na YouTube oraz czytaj o GTA 6

Opublikowano
1 minutę temu, Namo napisał:

a ty dalej udajesz głupiego

nie udaję, porostu nie jestem ogarnięty w temacie i ni chu* nie wiem co zrobić

Opublikowano
2 minuty temu, Namo napisał:

kartę shark

Przechwytywanie6.jpg

                                                                                                                                     

Opublikowano

@Namo Zawszę mnie to ciekawi, jak to robisz że napisałeś drugi klucz a tam jest link?

                                                                                                                                     

Opublikowano

@Lisiasty01 to zbanowane konto możesz mi przekazać.

                                                                                                                                     

Opublikowano
Przed chwilą, Lisiasty01 napisał:

zrezygnuje z tej gry

Nie przejmuj się, wielu tak zrobiło, przez politykę R*, przez haxy na sesjach, nawet przez długie wczytywanie online lub brak możliwości dołączenia.

Wielu graczy z którymi grałem w GTA Online od premiery GTA V na PC już ma wyjebane na ten tytuł.

Oglądaj Live z GTA Online na YouTube oraz czytaj o GTA 6

Opublikowano

Skoro Lucuś gra w te wyścigi to zaraz będzie płacz na jego profilu, że bana dostał.

umBDbCc.gif

Opublikowano

@Cruzzer ooo trzeba to monitorować.

                                                                                                                                     

Opublikowano
1 minutę temu, chmielu_psx napisał:

@Cruzzer ooo trzeba to monitorować.

On stwierdzi, że to przez modera, kupi nowe konto i sharka.

umBDbCc.gif

Opublikowano

@Cruzzer on już udobruchał R* tymi sharkami co nakupował.

                                                                                                                                     

Opublikowano
1 minutę temu, chmielu_psx napisał:

@Cruzzer on już udobruchał R* tymi sharkami co nakupował.

Za mało, za te Sharki mógłby felgi do Volvo kupić

umBDbCc.gif

Opublikowano

@Cruzzer 19366358_1224436924331846_46270581968279wystraszył się, jedzie po kolejne sharki

Edytowane przez chmielu_psx
LUCUŚ JEDZIE PO SHARKI

                                                                                                                                     

Opublikowano

Ja gram w GTA ogólnie od początku 2014, nawet specjalnie wtedy nabyłem konsolę PS3, potem grałem na Xbox One, a półtora roku temu przesiadłem się na laptopa. Jeżeli teraz dostałbym bana, to chyba bym już nigdy do tej gry nie wrócił.

Opublikowano
6 minut temu, sosnus222 napisał:

Jeżeli teraz dostałbym bana, to chyba bym już nigdy do tej gry nie wrócił.

To nie wchodź na online aż tego nie naprawią.

umBDbCc.gif

Opublikowano
28 minut temu, chmielu_psx napisał:

to zbanowane konto możesz mi przekazać.

na ch* ci?

Opublikowano
5 minut temu, Cruzzer napisał:

To nie wchodź na online aż tego nie naprawią.

Nawet nie mam zamiaru

Opublikowano
2 minuty temu, Lisiasty01 napisał:

na ch* ci?

Do fiveM bo jak na jednym bana dostanę to mam drugie konto. A Ty powiedziałes z kończysz z gta, to mógłbyś mi oddać.

                                                                                                                                     

Opublikowano
1 minutę temu, chmielu_psx napisał:

Ty powiedziałes z kończysz z gta, to mógłbyś mi oddać.

jak nie naprawią, zaczekam z 3-4 tygodnie i się zobaczy.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.