Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Ja gram w GTA ogólnie od początku 2014, nawet specjalnie wtedy nabyłem konsolę PS3, potem grałem na Xbox One, a półtora roku temu przesiadłem się na laptopa. Jeżeli teraz dostałbym bana, to chyba bym już nigdy do tej gry nie wrócił.

2 minuty temu, Lisiasty01 napisał:

na ch* ci?

Do fiveM bo jak na jednym bana dostanę to mam drugie konto. A Ty powiedziałes z kończysz z gta, to mógłbyś mi oddać.

skieflanowi już konkretnie się mózg na łeb spadł

ja mam setki milionów na kilku kontach i żadnego bana nie dostałem, to jest idiota

• Lubię to 2

4 minuty temu, Namo napisał:

ja mam setki milionów na kilku kontach i żadnego bana nie dostałem, to jest idiota

Pewnie bypass robi tak, że Rockstar widzi 100k w banku xD

jeszcze namawia gówniaki żeby się logowali do GTA Online i uszczuplali salda kupując auta, to jest debil

myślałem, że jedynym jego upośledzeniem to wada wymowy, myliłem się

• Lubię to 3

1 godzinę temu, Namo napisał:

Mi zostało jeszcze niecałe 70 milionów z tych 200 od ciebie i też bana nie dostałem ;)

4 godziny temu, Lisiasty01 napisał:

powinienem pisać do rockstara czy przeczekać. (dostałem bana na 30 dni, 2 razy konto modowałem u was. mam obecnie ok 100mln GTA$ na koncie)

tutaj, zgłoś jako błąd a nie odwołanie od bana nie używaj słowa "ban" bo inaczej automat każe ci się bujać tyle wyczytałem 

7 godzin temu, sosnus222 napisał:

Ja robię tak: wchodzę na sesję dla zaproszonych, odpalam program o nazwie NetLimiter, zaznaczam GTA5 i zmieniam sesję. Po kilku minutach mam prywatną sesję publiczną, do której nikt więcej nie może dołączyć, chyba że znajomy.

A nie prościej po prostu wstrzymać proces GTA5 na 15 sekund? xD

7 godzin temu, chmielu_psx napisał:

@Cruzzer ok rozumiem

jest to mega wkurwiające 

Najbardziej wkurwiające było wysadzanie całej sesji pod twoim nickiem ;-;

6 godzin temu, Namo napisał:

Taka sama akcja była w grudniu 2016, 800k banów poleciało za nic.

Nawet ja się wtedy załapałem haha

10 minut temu, NikoHuskie napisał:

A nie prościej po prostu wstrzymać proces GTA5 na 15 sekund? xD

Próbowałem, ale zawsze ktoś dołączał. A z tym programem nikt nieproszony na sesję nie wejdzie, a nie muszę też ryzykować i od razu na publiczną włazić.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum