Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Poszukuje słuchawek pomiędzy 300 - 400zł

Rekomendowany post

jeżeli chodzi o hyperx cloud II 7.1 ma mikrofon który można doczepić jak chcesz czy nie ma łatwo wymienne nakładki a nie sugeruj się 1 metrowym kablem bo dostajesz cos typu przdłużka i do tego fajne etui.

Mam te słuchawki i parę razy zdarzyło mi się grać po 16h i powiem że fajnie wygłuszają a zarazem nie bolą uszy Najlepsze na jakie mogłem natrafić. (Koniec chamskiej reklamy) xdd

7 minut temu, StepReco napisał:

te słuchawki mają jacka a nie USB :)

• Dzięki 1

7 minut temu, VortoU napisał:

jeżeli chodzi o hyperx cloud II 7.1 ma mikrofon który można doczepić jak chcesz czy nie ma łatwo wymienne nakładki a nie sugeruj się 1 metrowym kablem bo dostajesz cos typu przdłużka i do tego fajne etui.

Mam te słuchawki i parę razy zdarzyło mi się grać po 16h i powiem że fajnie wygłuszają a zarazem nie bolą uszy Najlepsze na jakie mogłem natrafić. (Koniec chamskiej reklamy) xdd

Dzięki za opinie, zastanowię się na wyborem słuchawek od Ciebie oraz te które podał StepReco

Porównam sobie i potem zadecyduje które lepsze pod mój gust.

Edytowano przez LuTher

• 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 15.11.2017 o 17:30, LuTher napisał:

Poszukuje jakiś dobrych słuchawek z łączem na usb, najlepiej aby były z systemem dźwięku surround 5.1 lub nowszym, jeżeli ktoś zna się lub posiada jakieś dobre czekam na propozycje.

Ja miałem Logitech G35 wspaniałe z mikrofonem unoszonym w górę. I dalej je mam. 

Kolejne są to Sony MDR-1R to klasa sama w sobie ten dźwięk , ale mikrofon oddzielnie i ten to Samson dobry dobry jest.

• 1 miesiąc później...

Ja mogę Ci jeszcze polecić Logitech G433, mają bardzo dobry dźwięk, mikrofon jest bardzo czysty. Normalnie kosztują prawie 450-500 zł, teraz w ten weekend na morele.net są za 390, w takiej cenie są mega warte zakupu, szczególnie, że mieszczą Ci się w widełkach. Ja mam dokładnie takie: https://www.morele.net/sluchawki-logitech-g433-triple-black-981-000668-1409384/

• 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
2 godziny temu, Cruzzer napisał:

Moja koparka lepsza.

A punkciki kopie?

jak tak to dla @Folla idealne.

Edytowano przez chmielu_psx

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez BoxBox
      Siema, poszukuję osób od mafii. 
      Co oferuje: 
      -Wspaniałą atmosferę
      -Mega dobry zarząd
      -0 kłótni pomiędzy sobą (wszystko wyjaśniamy od razu)
      -Dużą aktywność z mojej strony (ze strony zarządu)
      -Kanał Discord 
      Czego wymagam:
      -Umiejętność zdania wl'ki
      -Mutacja
      -15+
      -Wieczorna aktywność
      Pisz Pv   BoxBox#7548

• Przez Lesandi
      Szukam trzech osób, z którymi mógłbym wykonać napady w GTA online. Mile widziane doświadczenie w ich robieniu oraz mikrofon dla lepszej komunikacji.
      Mój tag PS4: AdamNewAlone (Avatar wojskowy w zielonym berecie ;d) 
      Zapraszam
    • Przez Romanow
      KrajRP [WL-OFF] Zaprasza
      Witam serdecznie nowych graczy serwerów RP
      Oferujemy
      - Stabilne 64 sloty
      -Najlepszy Anti-cheat  ChocoHax
      -Autorskie skrypty pisane przez developerów
      -Ekonomia na poziomie Medium
      -Prace dorywcze w których możesz se dorobić na stanowisku LSPD czy LSC
      -300 tys $ na start
      -Mnóstwo  interiorów,  Importowane pojazdy jak i także lokalne , ubrania, Pojazdy Frakcyjne
      -Otwarte rekrutacja do frakcji LSPD, EMS, LSC
      -Możliwość Założenia własnego Gangu Mafii czy Kartelu
      -Wiele narkotyków jak i handel brania jak i innymi akcesoriami
      -System 100 domów działających
      -  Możliwości otwarcia własnej firmy
      -Miła i aktywna administracje która pomorze ci zawsze
      Link Do Diskorda https://discord.gg/ubzjtj
      IP SERWERA  :   Krajrp.pl

• Przez Szarekkk
      Witam wszystkich !  
      ✤ EAST SIDE BLOODS ✤
      !!!CZŁONKOWIE POSZUKIWANI!!!
      Masz ochotę dołączyć odezwij się pv na discordzie:   !Szarekkk#0084 

• Przez Matixen
      Witam!
      W dniu dzisiejszym po starcie serwera jakim jest StanRP potrzebujemy do projektu dodatkowych par rąk, czyt "developera"
      Start na prawdę był owocny 40/64 graczy weszło już na początku na naszą wyspę, co Nas niezmiernie ucieszyło i liczba zainteresowanych graczy projektem rośnie.
      Jesteśmy pełnoletnim zespołem, poukładanym, oraz myślącym, nie oczekujemy zbyt wiele od ludzi, jeżeli też sami nie jesteśmy w stanie od siebie tego wymagać.
      Jeżeli chodzi o sam projekt jest to RolePlay z ekonomią dostosowaną do tego, żeby nikt nie jeździł autem za miliony, ale żeby każdy czuł się z każdym równy, staramy dostosować rozgrywkę pod to aby gracz był graczem a nie kimś kogo można olać, z doświadczenia wiemy jak do wszystkiego dotrzeć by czuć przyjemność z rozgrywki, jak i satysfakcje niezmarnowanego czasu.
      Staramy się zrobić taki roleplay aby każdy miał równe szansę, jeżeli policja będzie miała wprowadzane samochody addonowe to i również będą dostępne dla graczy.
      Jeżeli ty jako developer jesteś zainteresowany współpracą z Nami, odezwij się do Nas na naszym serwerowym discordzie. 
      Kliknij, aby połączyć się z serwerem DISCORD
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online