Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online jest teraz Offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Namo napisał:

No nie pierdol, że nadal nie czaisz dlaczego zostałeś wyjebany z Money Lobby?

nie mówie, że nie czaje, poprostu dopiero teraz widze co i jak

43 minuty temu, Wajruseq napisał:

Chyba właśnie nadal nie czai.

Dzięki, bez twojego kom by się nie obeszło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirek1000 napisał:

Podszedłem tylko po to, żeby być w zasiegu, bo już zdarzało sie, że byłem za daleko, a nie po to, żeby komuś uprzykrzać życie

Nie w tym rzecz. Za to byś nie został wyrzucony. Podpowiedź: zginąłeś prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MTIKEY55 napisał:

Namo jest sprawa do mojego zgloszenia na konto rockstar MTIKEY55 niedopisałem w donacie zgadzam sie na money lobby moglbym prosic o wyslanie mimo wszystko zaproszenie od bota i money lobby lub zwrot pieniedzy

Przepadł twój donate,mogłeś czytać uważniej a teraz musisz wysłać od nowa.Proste i logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, serio teraz leci 50 mln/h? Ostatnio jak kupiłem to w godzinę ciężko było zebrać 5 mln. Próbowałem na innej stronie to nie było zbyt kolorowo bo zostałem wyrzucony z sesji z choinką na głowie, mimo że przestrzegalem regulaminu. Jak dla mnie ta strona (Gtaforum.pl) jest najlepsza, a Namo robi dużo dla nas wszystkich, więc ci co go hejtuja nie mają racji, ja mam do niego ogromny szacunek. Jeśli wam się nie podoba zawsze możecie wyjść ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj cierpliwie, do 2 dni zaproszenie dostaniesz, oczywiście jeśli nic nie zjebałeś

ja wczoraj kupilem o 17 ale nwm czy to jest pół dnia o ja po prostu od 17 czekamy 
ja wczoraj o 17 kupilem wiec wiesz ????? to jednak nie pół dnia 


Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

123.thumb.png.b3ed0322de81d8ba8808aac51a7bf881.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum