Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Program Grand Theft Auto V przestał działać

Opublikowano

Odpalam grę... i nic. Wywala mnie. PROGRAM GTA PRZESTAŁ DZIAŁAĆ. WTF?!

Czy ktoś z Was uporał się z tym problemem? Kupiłem grę w pudełku (7 DVD), powtórna instalacja i świeża aktualizacja nie pomogły, posiadam najnowsze sterowniki do grafiki NVIDIA, DirectX 11 i GeForce Experience, wyłączałem antywirusa, uruchamiałem jako administrator i nic... Dalej to samo.

Mój sprzęt:
GeForce GTX 650 (2 GB) / Wersja sterownika: 368.81
IntelCore i5 4440 (3.1 GHz)
8 GB RAM
Windows 8.1

POMOCY!!! Ratunek tylko w Was! Inaczej 170 zł do kosza...

1.png

2.png

IMG_6078.JPG

  • Odpowiedzi 93
  • Wyświetleń 84,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem gdyż grałem sobie na luziku z ziomkami w gta aż wprowadzili tą nową aktualizacje po czym zaaktualizowałem gta i zaczełem grać i od tamtego czasu po 15min grania wywala mnie z gta karta graficzna zaaktualizowana  DirectX 11 więc nie wiem oco chodzi reinstalowałem gre nic nie pomaga prosze o pomoc 

 
Opublikowano
17 minut temu, Bfust napisał:

Witam mam problem gdyż grałem sobie na luziku z ziomkami w gta aż wprowadzili tą nową aktualizacje po czym zaaktualizowałem gta i zaczełem grać i od tamtego czasu po 15min grania wywala mnie z gta karta graficzna zaaktualizowana  DirectX 11 więc nie wiem oco chodzi reinstalowałem gre nic nie pomaga prosze o pomoc 

 

Czyli nic nie zrobie

Opublikowano
4 minuty temu, Bfust napisał:

Czyli nic nie zrobie

Raczej nie. Zbugowane napady, wywalanie z akcji gdy dołączy widz to tylko część problemów po 1.42.

umBDbCc.gif

Opublikowano
Przed chwilą, Cruzzer napisał:

Raczej nie. Zbugowane napady, wywalanie z akcji gdy dołączy widz to tylko część problemów po 1.42.

A naprawią to czy 150 złoty poszło sie yebać "?

Opublikowano
51 minut temu, Bfust napisał:

A naprawią to

Jest sporo zgłoszeń tego typu więc pewnie naprawią.

umBDbCc.gif

Opublikowano
Dnia 19.12.2017 o 20:22, Namo napisał:

Mi przez to gówno wyjebuje sesje money lobby.

ale to nwm czekać do nastempnej akutalizacji czy resetować gta ?

Opublikowano
Dnia 19.12.2017 o 19:02, Bfust napisał:

Witam mam problem gdyż grałem sobie na luziku z ziomkami w gta aż wprowadzili tą nową aktualizacje po czym zaaktualizowałem gta i zaczełem grać i od tamtego czasu po 15min grania wywala mnie z gta karta graficzna zaaktualizowana  DirectX 11 więc nie wiem oco chodzi reinstalowałem gre nic nie pomaga prosze o pomoc 

 

A jaki komunikat masz ? A próbowałeś na innej sesji, czy tylko na tej co Cię załadowało. Coś ci obciąża proces zobacz co to jest ?

Nie wszyscy mają ten problem, gdyż ja go nie mam. 

Opublikowano
Dnia 22.12.2017 o 11:43, Recon napisał:

A jaki komunikat masz ? A próbowałeś na innej sesji, czy tylko na tej co Cię załadowało. Coś ci obciąża proces zobacz co to jest ?

Nie wszyscy mają ten problem, gdyż ja go nie mam. 

Podczas grania nagle wywala mnie albo w ekranie ładowania albo w domu albo jak wsiąde do auta albo w trakcie gry wyskakuje Gta 5 przesał działać i tam sie ładuje i zakończ proces . Tylko na tej co sie załadowała jak to obciąża proces pisze mi 13k na 20k 

Dnia 22.12.2017 o 11:43, Recon napisał:

A jaki komunikat masz ? A próbowałeś na innej sesji, czy tylko na tej co Cię załadowało. Coś ci obciąża proces zobacz co to jest ?

Nie wszyscy mają ten problem, gdyż ja go nie mam. 

A przepraszam faktycznie jak wchodze w menadżer zadać to pisze że procesor jest na czerwono

i 88%

ale nie rozumiem bo gta zabiera niby 50% a nic innego nie zabiera wienc oco kaman :(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W GTA online obciąża i to nieźle. Ale możesz zmniejszyć w ustawieniach gry takie tam jak jakość tekstur, wideo, jakość. A u góry masz zielony pasek wykorzystania pamięci w grze im mniej tym lepiej. Jak pasek dojdzie do końca to gra się zawiesi lub nawet wcześniej po prostu zabrakło pamięci w karcie graficznej. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!
Otóż od jakiegoś czasu nie mogę włączyć GTA. Gdy się włącza to normalnie się loguje jak zawsze , niby wszystko dobrze, a tu nagle wyskakuje okienko że GTAV.exe przestał działać.
Próbowałem włączyć z trybu awaryjnego - nic, aktualizacja sterowników - nic. Dalej się zawiesza czy coś.
Karta Graficzna - Gtx 750 Ti Tf 2Gb
Procesor - Amd Fx-6300 3.8ghz
Dysk HDD Green 1TB
SSD Kingston v300 120Gb na system
System Windows 7 64 bit.

Edytowane przez judII

Opublikowano

Gta na steam czy SC ?

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano
29 minut temu, SiXzI napisał:

Gta na steam czy SC ?

Mam na SC

image.png.2adacda50b6c19bcfdc2914218a9ce85.png

Opublikowano

Sprawdź spójność plików.

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano

A ile masz RAMu ?

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano
2 minuty temu, Grandprixteam napisał:

8 gb a gra zmieniła wymagania sprzętowe ?? bo 5 dni temu grałem bez problemu.

Jak masz 8GB RAMu to powinno działać.Jedyne wyjście to jest reinstalacja GTA

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano
2 minuty temu, Grandprixteam napisał:

jzu to 2 razy zrobiłem raz na starym windowsie teraz na czystym

To jak już 2 razy reinstalowałeś to ja nwm dlaczego nie działa.

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano
3 minuty temu, Grandprixteam napisał:

EUREKA

Mam rozwiązanie :D

Jak masz rozwiązanie które działa to je napisz.To może innym się przyda

Jak pomogłem możesz dać +rep :)

Opublikowano

jeśli wyskakuje app crash gta5.exe

Wystarczy z katalogu z gra wywalić ten plik około 50 mb.

po wywaleniu włączam grę przez plik PlayGtaV i na socialu nie wiem czemy gra pobrała 800 mb jakiejś aktualki i zainstalowało dałem graj i hula ;)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.