Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Usługi sieciowe Rockstar są obecnie niedostępne

Opublikowano

Cześć, wie ktoś co trzeba zrobić gdy podczas wczytywania wyskakuje komunikat ''Usługi sieciowe rockstar są niedostępne...'' ? Wcześniej czasami włączała się aktualizacja ale ściągała się bardzo wolno więć pobrałem to w częściach przez przeglądarkę. Aktualnie włącza się tylko ten błąd przeplatając się czasem z błędem 201 i 203. Wie ktoś jak to naprawić?

  • Odpowiedzi 57
  • Wyświetleń 81,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Problemów jest sporo każdy z nich wchodzi w usługi Rockstar. Należy szukać rozwiązania w launcher i tam dać na weryfikację plików gry.  Żadna reinstalacja nie ma sensu. Pisać do suportu niec

  • ostniatno gdy grałem w gta dołączyłem do sesji online i wyskoczył mi komunikat usługi seciowe rockstar są chwilowo niedostępnie proszę sprubować później prubowałem przez dwa tyg i nic                

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dobra, powiedzmy że to porty. Tylko teraz jak je zmienić? Mam ściągać do siebie na chate techinka o sieci?

Opublikowano

Ehh... do czego to doszło, że dla jednej gierki będę w routerze grzebał. Niech będzie

Opublikowano

Dobra, a tak szczerze to odinstalowałem gierke. Jebać

Zreinstalowałem i uprzedzam, że nie pomaga XD

Edytowane przez Te-Tris

Opublikowano

UWAGA UWAGA MILI PAŃSTWO, godzina 01:03, po ściągnięciu i odpaleniu VPN GTA DZIAŁA!

Opublikowano

Dokładnie CyberGhost. Najlepszy i bez bandbrajta.

Edytowane przez Te-Tris

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
57 minut temu, ShockinN napisał:

a co trzeba zrobić w VPN żeby gta działało ???

włączyć?

umBDbCc.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 25.05.2018 o 14:22, Te-Tris napisał:

Od wczoraj mam problem z uruchomieniem w ogóle gry. Social Club loguje mnie w offline, a potem wyskakuje, że usługi sieciowe są niedostępne i podaje mi link do strony, gdzie można sprawdzić stan serwerów. Najlepsze jest to, że rzekomo działają. https://support.rockstargames.com/hc/pl/articles/200426246 

Proszę o pomoc!

mam pytanie a jak naprawiłeś to ?
 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siemka ?

Od wczoraj mam taki błąd w GTA V Online. Serwery normalnie działają a mi wyskakuje błąd z internetem.. Wcześniej grałem i było wszystko ok.

Rzeczy, które próbowałem:

Wyłączenie Windows Defender

Wyłączenie Zapory Sieciowej

Dodanie GTALaunchera do jakiś reguł wychodzących i przychodzących

i tyle znalazłem w internecie.. nie pomogło

Dlatego proszę was o pomoc >.<

Z góry dzięki

rocksta.png

Opublikowano

sprawdzałeś na innych sieciach Wifi?

exe.PNG.ad2eae11850041dce21c33174274bd40.PNGbrak sygnatury

Opublikowano

Ustaw DNS:

Preferowany serwer DNS: 8.8.8.8

Alternatywny serwer DNS: 8.8.4.4

umBDbCc.gif

Opublikowano
13 godzin temu, mkl1338 napisał:

Siemka ?

Od wczoraj mam taki błąd w GTA V Online. Serwery normalnie działają a mi wyskakuje błąd z internetem.. Wcześniej grałem i było wszystko ok.

Rzeczy, które próbowałem:

Wyłączenie Windows Defender

Wyłączenie Zapory Sieciowej

Dodanie GTALaunchera do jakiś reguł wychodzących i przychodzących

i tyle znalazłem w internecie.. nie pomogło

Dlatego proszę was o pomoc >.<

Z góry dzięki

rocksta.png

przecież to normalne to tylko maszyny się psują normalka

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

niew jak ten problem naprawić pisze ze nie mam połączenia z internetem a internet mam bardzo dobry 

1 przeinstalowałem grę na nowo i nić 

2 pisałem do suportu to olali to   

3 odwieszałem neta nawet i dalej nić  

gta 5.png

  • Namo zmienił(a) tytuł na Usługi sieciowe Rockstar są obecnie niedostępne
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siema mam problem nie zainstalowałem do końca gta, pobieranie się wstrzymało na dokładnej połowie czyli 41gb, gdy wchodzę w launcher wyskakuje mi błąd...

”usługi sieciowe rockstar są chwilowo niedostępne...” mam tak 2 dzień nie wiem co zrobić jeżeli ktoś wie lub miał coś podobnego niech napisze jak to rozwiązał/ać

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Od rana wyskakuje mi że usługi Rockstar są chwilowo niedostępne , wczoraj dzialalo normalnie wieczorem .Czy trzeba czekac aż serwery sie "odkorkuj" czy można to jakoś przyspieszyć , jest 15:00 a nie da sie zalogować do Online od 9:00 rano ?

:shinobiSharingan:

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.